Gewicht (volgens de fabrikant)
0.884 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Draadloze toegangspunten (WAP's),1x Montage gereedschap
Producttype
Access point
Aantal ethernetpoorten
4
Verkoop en verzending door HardwareXL by Informatique
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.884 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Draadloze toegangspunten (WAP's),1x Montage gereedschap
Producttype
Access point
Aantal ethernetpoorten
4
Verkoop en verzending door HardwareXL by Informatique
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.46 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Montage gereedschap
Producttype
Access point
PoE-standaard
POE, POE+
Verkoop en verzending door HardwareXL by Informatique
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.34 kg
Verpakkingsinhoud
Product met kit en handleiding
Producttype
Wifi-repeater
Aansluitingen
1xUSB
Verpakkingsinhoud
Netwerk video recorder
Producttype
Netwerk video recorder
WLAN-data-overdrachtsstandaard
MU-MIMO
Smarthome-toepassingsgebied
Camera's
Verkoop en verzending door HardwareXL by Informatique
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.233 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Inclusief PoE-adapter
Producttype
Access point
Aansluitingen
1xUSB
Verkoop en verzending door You Get - Innovation and Technology NL
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.819 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Inclusief AC-adapter,1x Snelstartgids,1x Montage gereedschap,1x Inclusief PoE-adapter
Producttype
Access point
Aansluitingen
1xUSB
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.68 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Draadloze toegangspunten (WAP's),1x Montage gereedschap
Producttype
Access point
PoE-standaard
POE+
Verkoop en verzending door HardwareXL by Informatique
Verpakkingsinhoud
1x Access Point
Producttype
Draadloze bridge
PoE-standaard
POE+
Aansluitingen
1xUSB
Verkoop en verzending door HardwareXL by Informatique
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.75 kg
Verpakkingsinhoud
Toegangspunt, accessoires
Producttype
Draadloze toegangspunten
Aansluitingen
1xUSB
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.18 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Draadloze toegangspunten (WAP's)
Producttype
Access point
Aantal ethernetpoorten
1
Verkoop en verzending door ePolis NL
Gewicht (volgens de fabrikant)
1.8 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Draadloze toegangspunten (WAP's)
Producttype
Access point
Aansluitingen
1xUSB
Verkoop en verzending door HardwareXL by Informatique
Gewicht (volgens de fabrikant)
0.77 kg
Verpakkingsinhoud
1x Access point,1x Montage gereedschap,1x Inclusief PoE-adapter
Producttype
Access point
PoE-standaard
POE
Verkoop en verzending door HardwareXL by Informatique